Купимо картонні шпулі б/в (втулки) Діаметр внутрішній 50мм., Довжина 510-520мм., Товщина стінки від 4 мм., Вага 180-300гр.

Цілі для повторного використання.

Пропозиції надсилайте на E-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. У листі вкажіть назву організації, контактна особа, фото і обсяг пропонованої продукції.

Інформація про використані картонних шпулях

Сировина з картону - це основа для виробництва втулок, гільз, шпуль. Такі вироби широко використовуються в легкій і важкій промисловості, для намотування рулонів різної ваги і розміру, будь то папір, плівка, килимове покриття, стрейч-плівка і навіть метал. Після використання основного матеріалу, база - картонні втулки - автоматично потрапляють в розділ відходів.

Скупчилися шпулі б / у, незважаючи на те, що вони випускаються з екологічно чистого матеріалу, перетворюються на сміття. Не варто забруднювати навколишнє середовище або накопичувати відходи у себе на складі. Ви можете вигідно здати паперову продукцію і, таким чином, прибрати приміщення, отримати прибуток. Ми здійснює прийом картонних втулок.

Наші послуги

У вас на складі супермаркету, на базі підприємства є велика кількість б / у картонних втулок? Прийом шпулею - один з напрямків діяльності нашої компанії. Ми допоможемо:

звільнити необхідні і корисні для вас площі, які раніше були зайняті непотрібної продукцією з картону;можливий вивіз нашим автотранспортом б / у картонній шпулі, втулок, гільз з вашої бази або складу.

З нашою допомогою ви позбудетеся від старих картонних б / у шпуль, не втративши при цьому, а примноживши свій капітал. Прийом виробів здійснюється за договірною ціною. Ми приймаємо втулки, які:

  • Упаковані і пораховані. 
  • Не мають видимих ​​ушкоджень, вм'ятин, відколів і т.д. 
  • Не вологі.

vtulki 2


Співробітники нашої компанії проконсультують вас з усіх питань, приймуть замовлення, в день звернення допоможуть забрати непотрібні картонні втулки для подальшого використання.