Способи доставки замовлень: 

 

   Самовивіз з магазину.

 

Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення наявності замовленого товару. Адреса магазину представлений на нашому сайті. Оплатити товар можна буде будь-якими способами, докладно описаними на нашому сайті в розділі «Оплата». Якщо товар в магазині відсутня, менеджер повідомить Вам умови і терміни замовлення його у наших постачальників. В даному випадку товар потрібно буде оплатити заздалегідь, до замовлення його нашому постачальнику.

 

    За допомогою служб доставки

 

   Кур'єром служби доставки з доставкою по точному Вашу адресу.

 

При оформленні замовлення Вам необхідно правильно вказати бажаний адресу доставки, куди кур'єру необхідно буде доставити товар. Перед доставкою кур'єр зв'яжеться з Вами по вказаному в замовленні номеру телефону і узгодить зручний для Вас час отримання замовлення.

 

   Доставка у відділення служби доставки.

 

На сайтах сервісів доставки,Ви можете підібрати для себе зручне для Вас відділення та розрахувати приблизну вартість доставки. Зберігання доставленого у відділення замовлення без додаткових платежів відрізняється в залежности від обраного сервісу доставки і складає від 5-ти до 10-ти днів.

 

Ми працюємо з наступними службами доставки

 

Нова Пошта
Автолюкс
Делівері
Інтайм
Міст Експресс

 

  Терміни доставки:

 

Якщо спосіб доставки замовлення самовивіз з магазину, то при наявності замовленого товару Ваше замовлення буде зібрано протягом 30 хвилин. Про готовність замовлення Вам повідомить наш менеджер. Якщо необхідного товару в магазині немає, наш менеджер повідомить Вам про можливі терміни доставки замовлення в магазин. Замовлення необхідно забрати з магазину протягом двох діб з моменту його готовності.

Для способу доставки замовлення за допомогою служб доставки терміни доставки замовлень відповідають термінам доставки кожної окремої компанії і складають від 1 до 3 робочих днів. У святкові дні терміни доставки можуть бути збільшені. Також терміни можуть бути збільшені на один день в населені пункти Донецької та Луганської. Обробка замовлень здійснюється 5 днів на тиждень, а відправка з понеділка по п'ятницю.

 

   Вартість доставки:

 

При способі доставки замовлення самовивіз з магазину Ви оплачуєте лише вартість самого замовлення.

Для способу доставки замовлення за допомогою служб доставки терміни вартість доставки залежить від тарифів обраної вами компанії  і залежить від габаритів, ваги, вартості замовлення і регіону доставки. Після оформлення замовлення менеджер нашої компанії зв'яжеться з Вами, підтвердить замовлення і уточнить вартість доставки.

 

   Регіони доставки:

 

Доставка товарів, представлених в інтернет-магазині, проводиться по всій території України за винятком окупованих територій.

Вартість і терміни доставки в населені пункти Донецької і Луганської областей необхідно уточнювати з менеджером інтернет-магазину.

Доставка в Автономну Республіку Крим не здійснюється.

Можливість доставки в інші країни необхідно уточнювати з менеджером інтернет-магазину.