Час роботи: дні/години:
Пон - П'ят / 9:00 - 17:00

Кольоровий скотч

 

Компанія «ПАК СУМИ» пропонує кольоровий скотч споживачам усіх регіонів країни. Високоякісні пакувальні матеріали призначені для оптимізації процесів сортування, комплектування товарів на виробничих лініях при випуску товарів промислової і споживчої групи. Він дозволяє інтенсифікувати вантажно-розвантажувальні роботи в цехах готової продукції, на складах, в логістичних і мувінгових компаніях. Прискорює пошук товару / вантажу завдяки яскравому забарвленню. Візуальний маркер виступає в той же час і прекрасним пакувальним матеріалом для картонно-паперової споживчої тари, гофроящиків.

Сфери застосування: брендинг, упаковка гофротари, захист від розтину, декорування інтер'єру. Наш асортимент - клейкі стрічки білого, чорного, червоного, зеленого, оранжевого, жовтого, синього кольору шириною - 48 і 75 мм, товщиною - 45 мкм (основа - 0,025 ± 0,002). При покупці липких стрічок варто звернути увагу на метраж роликів відповідно до вибраним кольором. Ми можемо намотати скотч будь-якої довжини намотування.

Ми пропонуємо витратний матеріал багатьом компаніям в сфері інфраструктури: кур'єрські служби, поштові послуги, транспорт і т.п. Найбільш він затребуваний в промисловості, різних видах логістики, різних видах торгівлі: аукціони, ярмарки, оптова, ринкова. Менеджери нададуть сприяння у підборі товару, вивченні важливих споживчих властивостей. Запропонують варіанти оплати. Заявки на кольоровий скотч виконуються оперативно, контакти: Е-mail, номери телефонів, локація офісу і складу вказані на сайті.