Час роботи: дні/години:
Пон - П'ят / 9:00 - 17:00

Плівка термозбіжна ПОФ

Поліолефінова плівка ПОФ має відмінні властивості по усадці.

Основні характеристики поліолефінової плівки:

  • екологічність,
  • якість,
  • економічну ефективність,
  • чудовий зовнішній вигляд,
  • оптимальну герметичність,
  • швидку і м'яку усадку,
  • можливість роботи на високих швидкостях упаковки.

Унікальна так звана перехресно-пересічена молекулярна структура дозволяє поліолефінової плівці витримувати більш високі навантаження. Наприклад, поліолефінова плівка товщиною 15 мкм за своїми технічними характеристиками ідентична ПВХ плівці в 20 мкм завтовшки.

Плівки плівки на основі поліолефінів, при їх низькій питомій вазі, мають високу міцність на розрив і шматування (навіть при температурі близько 40 ° С), мають чудові оптичні властивості, стійкістю до масел, жирів і розчинників. Плівки мають широкий діапазон термоусадки, зокрема при відносно низьких температурах.

Технічні характеристики плівки стабільні при різних температурах і надають можливість нанесення друку.

Завдяки високому ступеню усажіваемості і низькою паропроникності дані термоусадочні плівки зручні в застосуванні і підходять для багатьох галузей промисловості, включаючи упаковку харчових продуктів.

На відміну від термоусадочної плівки ПВХ, яка при нагріванні може видавати специфічний запах, що передається і продукту, поліолефінова плівка абсолютно не дає запаху при саджання і зберіганні. Продукцію в поліолефінової плівці можна зберігати при негативних температурах, чого не рекомендується робити з продукцією, упакованої в плівку ПВХ. Температурний режим зберігання у ПВХ знаходиться в межах від + 5 ° С до + 20 ° С, а у поліолефіну - від -50 ° С до + 30 ° С.

thermo-shrinkable-polyolefin-film_src_1_4-1.jpg
Ціна
1 рул = 11 кг

Плівка поліолефінова 12,5 мкм

138,50 ₴
Ціна / кг: 12,59 ₴
Ціна
1 рул = 11 кг
thermo-shrinkable-polyolefin-film_src_1_4-1.jpg
Ціна
1 рул = 11 кг

Плівка поліолефінова 15 мкм

138,50 ₴
Ціна / кг: 12,59 ₴
Ціна
1 рул = 11 кг