Час роботи: дні/години:
Пон - П'ят / 9:00 - 17:00

Мішкозашивні нитки

Нитки мішкозашивочні виробляються з 100% поліестеру. Мають властивість протистояти багаторазовому динамічному натягу, забезпечують міцність і еластичність швів при повздовжньому поперечному розтягуванні лінії шва.Нитки мішкозашивочні виробляються з 100% поліестеру. Мають властивість протистояти багаторазовому динамічному натягу, забезпечують міцність і еластичність швів при повздовжньому поперечному розтягуванні лінії шва.

Матеріал тарної нитки має високу міцність, стійкість до вологи, низьких температур і високих динамічних навантажень. Нитка не вимагає спеціальної мастила, а м'яка текстура збільшує термін служби стикаються з нею деталей мішкозашивальних машин.

Мішкозашивальні нитки традиційно застосовуються для прошивки та ремонту мішків з наступних матеріалів: поліпропілен, папір, мішковина, джут і навіть для прошивки шкіри, тканого поліпропілену, брезенту і тентових тканин. Часто використовують мішкозашивочну нитка для прошивки і зшивання бухгалтерських документів і книг, в якості прошивного і перев'язувального матеріалу в різних напрямках легкої промисловості, не виключаючи контакт з харчовими продуктами. Завдяки зазначеному на українському ринку найпопулярнішою з різних типів і видів ниток для зашивання мішків є мешкозашивочная нитка з крученого поліестеру. Мешкозашивочная нитка використовується для шиття на портативних і стаціонарних швейних машинах.