Час роботи: дні/години:
Пон - П'ят / 9:00 - 17:00

Плівка поліолефінова 12,5 мкм

Доступно: На складі

138,50 ₴
Ціна / кг: 12,59 ₴
Кратність замовлення складає
1 рул = 11 кг

Поліолефінова плівка  завдяки своїй підвищеної еластичності мають більш широкий діапазон застосування. На відміну від ПВХ плівок, вони дозволяють упаковувати різні товари без їх деформування і вигину і підходять для упаковки виробів з паперу, канцелярських товарів, журналів, брошур, серветок і різних продуктів на тонких підкладках і в контейнерах.

У той же час висока міцність дозволяє використовувати дані плівки для заміни таких пакувальних матеріалів, як гофротара, товстий поліетилен високого тиску і т.п. при упаковці важких, громіздких продуктів складної конфігурації (побутові товари, меблі), коли від пакувального матеріалу потрібна сила, міцність і зносостійкість.

При використанні на готовому продукті поліолефінових плівок виходить рівний, акуратний шов по всій поверхні, причому міцність самого шва не поступається міцності основного матеріалу, а при негативних температурах при розриві сам шов не є слабким місцем.

Володіючи меншою щільністю, поліолефінова плівка вимагає менших витрат при транспортуванні. Наприклад, плівка ПВХ товщиною 15 мікрон має щільність 1,35 г / см2, а поліолефін тієї ж товщини - 0,92 г / см2. Тому в ролику поліолефінової плівки вагою 20 кг буде міститися приблизно на 40% більше плівки, ніж в ролику ПВХ тієї ж маси.

Важливим є відсутність необхідності зміни пакувального обладнання. При використанні поліолефінових плівок можливе застосування обладнання, призначеного для інших видів термоусадочних плівок.

Характеристики:

 Полотно, напіврукав

Ширина для полотна      від 150-1800 мм
Для напіврукава      від 200 до 900 мм
Товщина     12,5 мкм
Довжина                      1660 мм
Температура усадки                      від 120 С o
Щільність                       0.923 г / см 3

 

 

Відгуки

Ще немає відгуків