Час роботи: дні/години:
Пон - П'ят / 9:00 - 17:00

Диспенсер для стрейча

Доступно: На складі

880,00 ₴
Ціна / шт: 880,00 ₴
Кратність замовлення складає
1 шт.

Стрейч широко застосовується для упаковки товарів і різних вантажів. Диспенсер для стрейча призначений для того, щоб з його допомогою виробляти ручні пакувальні роботи.Стрейч широко застосовується для упаковки товарів і різних вантажів. Диспенсер для стрейча призначений для того, щоб з його допомогою виробляти ручні пакувальні роботи.

Унікальним якістю стрейча є його здатність подовжуватися при розтягуванні. У свою чергу, це дає можливість щільно обмотувати предмети будь-якої форми, повторюючи їх контури і рельєф. Ручний Диспенсер для стрейча допомагає це зробити рівномірно і оптимально, тобто на всю допустиму довжину. В результаті матеріал використовується раціонально.

До того ж в результаті правильного розтягування стрейча максимально проявляється ще одне його якість - адгезія або злипання. Поверхні розтягнутого полотна прилипають один до одного, створюючи багатошарове міцне покриття на товар або вантаж. При цьому матеріал не прилипає до упакованим предметів, не залишає на них слідів і легко знімається.

Ручний Диспенсер для стрейча має простий пристрій - стрижень, на який насаджуються бобіни з плівкою, і рукоятку. За допомогою шайб і рукоятки можна затягнути чи послабити розмотування стрейча, що буде залежати від його міцності (товщини) і необхідного ступеня щільності упаковки. Для максимально зручного використання корпус оброллера для стрейча виготовляється з полегшеного металу (найчастіше зі сплавів алюмінію) або міцного пластику, а рукоятка - обрезиненная. Така ергономічна конструкція дозволяє персоналу не втомлюватися, виконуючи протягом робочого дня пакувальні маніпуляції.

Відгуки

Ще немає відгуків