Час роботи: дні/години:
Пон - П'ят / 9:00 - 17:00

Повітряно-бульбашкова плівка

 

Як демпфера повітряно-бульбашкова плівка застосовується в галузях харчової, мікробіологічної, фармакологічної промисловості. А також при виробництві оргтехніки, меблів, скла, кераміки, посуду, іграшок. Поява плівки дозволило знизити ризики псування, втрати продукції під час проведення складських і транспортних робіт, під час зберігання на майданчиках оптових баз і торгових мереж універсальної та спеціалізованої торгівлі. Не можна не відзначити і її актуальність для працівників будівельних, монтажно-ремонтних, сільськогосподарських підприємств.

Наша компанія пропонує роздрібним і оптовим клієнтам придбати її за доступними цінами. Менеджер надасть інформаційну допомогу, прояснив особливості кожного виду витратного матеріалу, умови оптимального режиму застосування та зберігання. Відзначимо основні сфери застосування: захист поверхонь, будівництво і виробництво будівельних матеріалів, виробництво різних типів меблів. Для побутового застосування використовується при господарських роботах. В якості захисного засобу вона використовується для звуко-, термо-, гідроізоляції. Є незамінною при комплектації та упаковці товарів промислового і споживчого призначення, всіляких вантажів для збереження їх споживчих якостей при вантажно-розвантажувальних і транспортних роботах.

До числа найбільш затребуваних пакувальних матеріалів повітряно бульбашкова плівка відноситься не випадково. Вона володіє унікальними якостями. Є прекрасним амортизирующим засобом. Виявляє показники високої стійкості до факторів середовища. Таким чином, виявляючи бар'єрні функції від пилу, бруду, змін температур, вологості, сонячного випромінювання. Має незначну вагу. У діапазоні температури від -60 до +80 ° С його можна використовувати в якості термо-, гідро- і звукоізоляційний матеріал.

c1000932-f985-4a65-8ab9-2269b7a9b2063-2.jpg
Ціна
1 рул = 110 м2
1 рул = 100 м2

Воздушно-пузырчатая пленка 2-х шаровая (1,0 м)

548,00 ₴
Ціна / м²: 5,48 ₴
Ціна
1 рул = 110 м2
1 рул = 100 м2