Час роботи: дні/години:
Пон - П'ят / 9:00 - 17:00

Скотч пакувальний - 45 мкм

Торгово-промислова компанія «ПАК СУМИ» реалізує скотч пакувальний споживачам усіх регіонів країни. Високоякісні клейкі стрічки призначені для оптимізації процесів сортування, комплектування на виробничих лініях при випуску товарів промислової і споживчої групи. Він дозволяє інтенсифікувати навантажувально-розвантажувальні роботи в цехах готової продукції, на складах, в логістичних компаніях. Це прискорює рух товару, їх доставку на місцевий, внутрішній профільний ринок. Особливості застосування скотча в побуті давно відомі. Для муввінгових компаній - це справжня знахідка. Адже можна оперативно зібрати і перевезти в потрібний район необхідні речі: одяг, книги, спортінвентар, різні меблі, посуд і т.д.

Для новоселів, а також майстрів в області проведення капітального, експрес або поточного ремонту липка стрічка дозволяє доставити оперативно в потрібний район необхідні інструменти, будматеріали, комплектуючі до меблів, побутової техніки з місця оптової закупівлі. Декораторам і дизайнерам вона служить в ролі пакувального матеріалу і засоби для декорування житлових і виробничих приміщень. Господиням надасть допомогу в сортуванні предметів повсякденного і сезонного застосування, а молодшому поколінню - моделюванні всіляких конструкцій.

Споживачами компанії є підприємства, чия діяльність пов'язана з упаковкою готової продукції в різних галузях промисловості (хімічна, харчова і т.п.). А також машинобудування, виробництво промислової і побутової техніки, миючих засобів, приладобудування і т. Д. Список споживачів можна продовжити підприємствами інфраструктури економіки: транспортні, логістичні, торгові компанії, служби сервісу, кур'єрських і поштових послуг, а також адміністративних структур.

В компанії «ПАК СУМИ» широкий асортимент продукції і скотч пакувальний в ньому серед найпопулярніших. Ми можемо запропонувати клейкі стрічки з основою з БОПП, на яку наноситься клейовий склад на основі акрилової емульсії. В каталозі стрічки для ручного та автоматизованого застосування. Для побутових і виробничих завдань ми запропонуємо в застосування роздрібних і оптових клієнтів стрічки.

Скотч 45*100*45 мкм

25,00 ₴
Ціна / шт: 25,00 ₴

Скотч 45*200*45 мкм

52,50 ₴
Ціна / шт: 52,50 ₴

Скотч 45*300*45 мкм

78,00 ₴
Ціна / шт: 78,00 ₴

Скотч 72*100*45 мкм

41,00 ₴
Ціна / шт: 41,00 ₴