Час роботи: дні/години:
Пон - П'ят / 9:00 - 17:00

Стретч плівка для машинного пакування

На сьогоднішній день стрейч плівка для машинної упаковки користується великим попитом у численних споживачів полімерних пакувальних матеріалів. Актуальність придбання її не викликає сумніву ні у кого. Вона застосовується для оптимізації роботи цехів комплектації на виробництвах, чия діяльність пов'язана з випуском великовагового та великогабаритного вантажу. Передбачає укрупнення товарного пакета. Це дозволяє відцентрувати Гофрокоробки по вазі під час штабелювання, мінімізувати поверхню, на якій по ярусно вони розташовані в приміщеннях товаровиробника, складу, торгової мережі.

Крім того, під час доставки товароотримувачу вантажу завжди в центрі уваги були питання безпеки перевезень на внутрішньому і зовнішньому ринку, а також пошуку варіантів зниження їх оплати. У компанії «ПАК СУМИ» стрейч плівка для машинної упаковки дозволяє за рахунок унікальних якостей цього матеріалу виконувати професійну пакетування товару промислового і споживчого призначення.

У товаровиробника є кілька завдань, які вимагають до себе пильної уваги. Це якість продукції, що випускається і доставка до товароотримувачу. Затребувана стрейч плівка для машинної упаковки - купити в «ПАК СУМИ» за гідною ціною можна роздрібним і оптовим клієнтам. У питаннях своєчасної перевезення з її допомогою вирішуються зазначені завдання. Ми реалізуємо витратний матеріал для упаковки палетайзери і палетопакувальника на виробничих майданчиках різних секторів господарського комплексу країни.

feature-1.jpg
Ціна
1 рул = 17 кг

Стретч плівка маш. 17 мкм 500 мм

1570,80 ₴
Ціна / кг: 92,40 ₴
Ціна
1 рул = 17 кг
feature-1.jpg
Ціна
1 рул = 17 кг

Стретч плівка маш. 20 мкм 500 мм

1570,80 ₴
Ціна / кг: 92,40 ₴
Ціна
1 рул = 17 кг
feature-1.jpg
Ціна
1 рул = 17 кг

Стретч плівка маш. 23 мкм 500 мм

1570,80 ₴
Ціна / кг: 92,40 ₴
Ціна
1 рул = 17 кг